Ваша корзина пуста.
Apteka internetowa Pod gryfem
Kategorie

Ból mięśni/ stawów/ kręgosłupa

Aspirin Ultra Fast 12 tabletek musujących

Аспирин Экспресс- Aspirin Ultra Fast - Для симптоматического лечения боли разной этиологии.
26,90 zł

Dexak 25 mg 10 tabletek

Dexak - produkt leczniczy należący do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ). Lek Dexak działa przeciwbólowo.
12,90 zł

Elmetacin 10 mg/g, aerozol, 50 ml

Elmetacin to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym wskazany do stosowania m.in. w leczeniu bólu po urazach, kontuzjach, zapaleniu stawów.
34,90 zł

BEN-GAY Maść Przeciwbólowa 150 mg + 100 mg/g, 50g

BenGay maść przeciwbólowa to lek zmniejszających dolegliwości bólowe mięśni, stawów, kręgosłupa. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci w wieku powyżej 12 lat.
22,50 zł

Aspirin 500 mg 100 tabletek (import)

Aspirin to produkt leczniczy w formie tabletek, charakteryzuje się działaniem przeciwbólowym, przeciwzapalnym oraz przeciwgorączkowym. Lek Aspirin wskazany jest do stosowania w: bólach o małym lub umiarkowanym nasileniu, gorączce.
57,90 zł

Bals Sulphur żel 300 g

Bals Sulphur Żel to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym, przeciwobrzękowym do stosowania w celu zmniejszenia dolegliwości bólowych związanych z chorobą zwyrodnieniową stawów, zapaleniem stawów, reumatoidalnym zapaleniem stawów oraz po urazach stawów z towarzyszącym bólem i obrzękiem.
29,90 zł

Aspirin effect 10 saszetek

cena 9,70 zł Aspirin Effect АСПИРИН Лечебные свойства. Препарат оказывает жаропонижающее, обезболивающее и противовоспалительное действие, а также уменьшает слипание тромбоцитов Показания к применению. Болевой синдром; лихорадочные состояния при инфекционно-воспалительных заболеваниях; ревматические заболевания; профилактика тромбозов и эмболии; профилактика инфаркта миокарда.
35,33 zł

Dip Rilif żel 50mg + 30mg, 50 g

Żel Dip Rilif jest lekiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Żel zawiera 2 substancje czynne, czyli ibuprofen i mentol, dzięki czemu lek zmniejsza stan zapalny w miejscu zmienionym chorobowo, łagodzi ból oraz zmniejsza obrzęk. Dip Rilif można stosować u dorosłych oraz młodzieży w wieku powyżej 12 lat.
17,90 zł

Dexak SL 25 mg, 20 saszetek

Dexak SL - produkt leczniczy stosowany do krótkotrwałego, objawowego leczenia ostrego bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego np. ostrego bólu mięśni lub stawów, bolesnego miesiączkowania, bólu zębów.
23,90 zł

Aspirin C 400 mg + 240 mg, 20 tabletek musujących (import)

Aspirin C działa przeciwzapalnie, przeciwgorączkowo i przeciwbólowo dzięki zawartości substancji czynnych leku: kwasowi acetylosalicylowemu i witaminie C.
25,90 zł

Maść bursztynowa 20 g

Maść bursztynowa jest stosowana do masażu mięśni oraz stawów, produkt relaksuje, odpręża, zmniejsza uczucie zmęczenia. Szczególnie polecany do stosowania po wysiłku fizycznym.
6,90 zł
  • 1